Perfekcyjna jakość

Doskonałą jakość oraz trwałość naszych plakatów gwarantuje wysokiej jakości papier o gramaturze 200g. Dzięki niemu plakaty doskonale sprawdzają się zarówno solo jak i w duecie z ramą bądź antyramą.

Duży wybór rozmiarów

Dopasowaliśmy je do popularnych rozmiarów antyram dostępnych na rynku. Dzięki temu z łatwością kupisz odpowiednią oprawę dla swojego plakatu!

Bezpieczeństwo

Używamy tylko ekologicznych tuszy! Nasze plakaty są bezwonne i bezpieczne dla dzieci oraz środowiska.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Czy użyte podczas wydruku plakatów tusze są w pełni bezpieczne dla zdrowia?

Stosowane tusze są najwyższej jakości. Są bezwonne, nie blakną pod wpływem światła i upływu czasu, a co najważniejsze są w pełni bezpieczne zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci.

Czy mogę włożyć swój plakat do antyramy?

Oczywiście, specjalnie dla tych, którzy chcieliby umieścić swoją dekorację w ramie bądź w antyramie przygotowaliśmy rozmiary plakatów, które doskonale współgrają z popularnymi rozmiarami antyram dostępnych na rynku.

Czy kolory na wydrukach są w stu procentach zgodne z tymi na ekranie?

Kolory grafik mogą nieznacznie różnić się od barw wyświetlanych na ekranie Twojego monitora. Zależy to od indywidualnych ustawień komputera. Odrobinę zmienione kolory produktu nie są wadą produkcyjną, nie stanowią więc podstawy do składania reklamacji.

Jaki jest koszt wysyłki plakatu?

Paczki dostarcza kurier DPD. Koszt dostawy to 13.99 zł. Wszystkie paczki są ubezpieczone na wypadek szkód transportowych.

Kiedy otrzymam przesyłkę?

Twój plakat zostanie wyprodukowany w terminie 1-2 dni roboczych. Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz dostarczane w przeciągu 24-48 godzin w dni robocze.

Kreatywne plakaty do Twoich wnętrz!

Specjalnie dla miłośników wnętrzarskich detali przygotowaliśmy bogatą ofertę wzorów, która zachwyci każdego, nawet najbardziej wymagającego domowego dekoratora. To również świetny pomysł na spersonalizowany prezent!

  • Drukowane na papierze premium 200g.
  • Bogaty wachlarz wzorów do wyboru
  • Idealne do umieszczenia w antyramie!