Obraz płótno

Sztuka - znana nam od stuleci, przez wielu wzniesiona na wyżyny, przez niektórych traktowana odrobinę po macoszemu. Jedno musimy jej przyznać - jest zupełnie ponadczasowa i ponad wszelkimi podziałami! Jak więc możemy zaprosić ją do swojego domu? Z nami to wyjątkowo proste!

Dlaczego warto wybrać obraz na płótnie?

Mimo tego, że obrazy uznawane były w dawnych czasach za dobra luksusowe, a ich cena powodowała szybsze bicie serca, obecnie możemy pozwolić sobie na klasyczne dzieła wybitnych malarzy bądź też oprawić sobie ulubiony wzór czy ujęcie, zmieniając monotonne wnętrze w małe muzeum dzieł sztuki. I to dosłownie za ułamek ceny!

Obrazy drukowane na płótnie to produkty z najwyższej półki. Zarówno wydruk, jak i bawełniane płótno są doskonałej jakości oraz wykonane w nowoczesnej technologii. Obraz naciągnięty na sosnowy blejtram zabezpieczony jest pół matowym werniksem, gotowy od razu do powieszenia.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Asortyment naszego sklepu dostosowaliśmy tak, aby całkowicie spełniał on oczekiwania wszystkich klientów. A dla łatwiejszego wyboru konkretnej dekoracji - całość podzieliliśmy na bardziej szczegółowe kategorie!

Wybierz wzór doskonale dopasowany do Twoich potrzeb i ciesz się fantastycznym obrazem na płótnie na ścianach swojego salonu, biura czy też przestrzeni firmowej.

podkategorie