Obraz dibond

Zastanawiasz się nad zagospodarowaniem pustej ściany, ale tradycyjne dekoracje nie budzą już Twojego zainteresowania? Obrazy już od wieków stanowiły główny element dekoracyjny mieszkań czy domów. Kiedyś bardzo drogie, dzisiaj możliwe do zdobycia w naprawdę dobrych cenach. Aktualnie przeżywają swój renesans i aż zachęcają do wykorzystania ich w aranżacjach wnętrz!

Jak wykorzystać obrazy w mieszkalnych aranżacjach?

Dla stylowych, minimalistycznych wnętrz perfekcyjnie sprawdzi się obraz nadrukowany na dibondzie. Doda on pomieszczeniom niepowtarzalnego szyku oraz charakteru, który sprawi, że goście nie będą mogli oderwać od niego wzroku! Ten rodzaj materiału sprawdzi się również we wszelkich przestrzeniach publicznych czy też biurowych.

Dibond - nowoczesny materiał

Dibond to materiał o rdzeniu wykonanym z tworzywa sztucznego, obustronnie obłożony warstwą aluminium. Obraz wykonany na tym nowoczesnym materiale możesz zamontować na specjalnych dystansach i stworzyć dzięki temu interesującą, przestrzenną dekorację. To świetne rozwiązanie dla biur, sal konferencyjnych oraz innych eleganckich wnętrz.

Sprawdź naszą bogatą ofertę obrazów i wybierz coś dla siebie. Jeśli masz pomysł na indywidualny obraz, skontaktuj się z nami! Postaramy się stworzyć dla Ciebie coś wyjątkowego.

podkategorie