Dlaczego pokochasz nasze obrazy na dibondzie?

Perfekcyjne wykonanie

Obraz na dibondzie to połączenie wytrzymałego materiału oraz doskonale nasyconej kolorystyki. Każdy obraz produkujemy przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Dzięki temu dbamy o każdy detal naszych produktów!

Dowolny wzór, rozmiar oraz kadr

Możesz nie tylko wybrać indywidualny rozmiar oraz wzór swojego obrazu, ale również go wykadrować! Zależy Ci na konkretnym ujęciu bądź wycinku grafiki bądź fotografii? Wybierz odpowiednią opcję w naszym kreatorze!

Bogata oferta wzorów

Nasze galeria obrazów na dibondzie zawiera wyłącznie wyselekcjonowane przez nas wzory, możemy więc zagwarantować Ci najpiękniejsze fotografie oraz grafiki dostępne na rynku!
Specyfikacja techniczna
Materiałkompozyt tworzywa sztucznego oraz aluminium (3 mm)
Sposób montażumontaż za pomocą dystansów lub taśmy montażowej
Odporność na wilgoćtak, wykonany w całości z tworzyw sztucznych
Wykończenie*matowe

* Jeżeli zależy Ci na innym wykończeniu skontaktuj się z nami.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Czym jest dibond?

Dibond to elegancki materiał o rdzeniu wykonanym z tworzywa sztucznego, z obu stron pokryty warstwą aluminium. Ten nowoczesny materiał jest bardzo lekki, twardy i sztywny przy zachowaniu niezwykłej cienkości.

Płyta dibond ma 3 mm grubości.

Czy użyte podczas wydruku obrazów tusze są w pełni bezpieczne dla zdrowia?

Stosowane tusze są najwyższej jakości. Są bezwonne, nie blakną pod wpływem światła i upływu czasu, a co najważniejsze są w pełni bezpieczne zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci.

Co zrobić w przypadku, gdy nie mogę znaleźć odpowiedniego wzoru, lub nie mogę się zdecydować?

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy doborze reprodukcji możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonu 32 720 94 44 lub wysłać do nas maila na adres: info@wally24.pl Chętnie Ci pomożemy!

Jak zamontuję swój obraz na dibondzie

Montaż obrazu na dibondzie odbywa się za pomocą dystansów lub dwustronnej taśmy montażowej.

Czy obraz posiada ramę?

Obrazy na dibondzie nie posiadają ramy.

Kiedy otrzymam przesyłkę?

Twój obraz zostanie wyprodukowany w terminie 3-5 dni roboczych. Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz dostarczane w przeciągu 24-48 godzin w dni robocze.

Jaki jest koszt wysyłki?

Paczki dostarcza kurier DPD. Koszt dostawy to 13.99 zł. Wszystkie paczki są ubezpieczone na wypadek szkód transportowych.

Poszukujesz nowoczesnej dekoracji, która doda Twoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru? Wybierz nasz obraz na dibondzie!

Dibond to elegancki materiał o rdzeniu wykonanym z tworzywa sztucznego, z obu stron pokryty warstwą aluminium. Ten nowoczesny materiał jest bardzo lekki, twardy i sztywny przy zachowaniu niezwykłej cienkości.

Obraz drukowany na dibondzie doskonale sprawdzi się w minimalistycznych oraz nowoczesnych wnętrzach tworząc interesującą dekorację.