Do wyboru masz aż trzy wersje materiałowe fototapety!

Fototapeta witrażowa

Wykonana ze specjalnej folii transparentnej, która doskonale maskuje, a jednocześnie przepuszcza promienie słoneczne. Dzięki temu nie ogranicza dopływu światła i nie przyciemnia wnętrza. Możesz przykleić ją na oknach lub szklanych elementach drzwi czy mebli. Doskonała do oklejania materiałów transparentnych - szyb, plexi, poliwęglanu.

 • transparentna folia przepuszcza światło
 • naklejana na szybę, od strony patrzącego
 • opcjonalne laminowanie

Fototapeta Glass Art

Wykonana z transparentnej folii i przeznaczona do oklejania paneli i powierzchni szklanych (panele w kuchniach, w łazienkach, szafy, stoły etc.). Fototapeta drukowana jest w odbiciu lustrzanym i naklejana od tyłu szyby.

 • transparentna folia przepuszcza światło
 • naklejana od tyłu szyby, pomiędzy tapetą a patrzącym jest szyba
 • opcjonalne laminowanie

Fototapeta Glass Art + laminowanie

Nieprzeźroczysta fototapeta przeznaczona do oklejania paneli i powierzchni szklanych. Idealnie sprawdza się wówczas gdy chcemy ukryć to co znajduje się bezpośrednio za fototapetą (ściana, instalacje, wnętrze szafy etc). Fototapeta drukowana jest w odbiciu lustrzanym i naklejana od tyłu szyby.

 • nieprzeźroczysta
 • naklejana od tyłu szyby, pomiędzy tapetą a patrzącym jest szyba
 • laminowana białą folią
informacje techniczne o materiałach
Fototapeta witrażowaFototapeta Glass ArtFototapeta Glass Art + biały laminat
Materiałprzezroczysta folia samoprzylepnaprzezroczysta folia samoprzylepnafolia samoprzylepna
Powierzchnia montażupowierzchnie transparentne - szyby, plexi, poliwęglangładkie powierzchnie szklane, panele szklanegładkie powierzchnie szklane, panele szklane
Transparentność materiałutaktaknie
Sposób montażumontaż metodą na mokroprzeznaczona jest do naklejania od tyłu szyby (wydruk po stronie kleju). Montaż metodą na mokroprzeznaczona jest do naklejania od tyłu szyby (wydruk po stronie kleju). Montaż metodą na mokro
Akcesoria potrzebne do montażuraklaraklarakla
Laminowanieopcjonalneopcjonalnebiały laminat
Montaż w miejscach o podwyższonej wilgotnościtaktaktak

Dlaczego pokochasz nasze fototapety na szkło?

Prosty montaż i demontaż

Fototapety przeznaczone do szkła to doskonały sposób na szybką metamorfozę szyb, mebli oraz szklanych paneli. Łatwy montaż gwarantuje wytrzymała folia samoprzylepna, która nie marszczy się, nie odkleja oraz pozwala na ewentualne poprawki w trakcie montażu.

Niebanalna dekoracja

Dzięki temu, że możesz całkowicie spersonalizować swoją fototapetę, Twoja dekoracja będzie niepowtarzalna i doskonale dopasowana do Twoich potrzeb. Wybierz swój wymarzony wzór, rozmiar oraz wariant materiału i ciesz się nim swoich wnętrzach!

Bogata oferta wzorów

Nasze galeria fototapet na szkło zawiera wyłącznie wyselekcjonowane przez nas wzory, możemy więc zagwarantować Ci najpiękniejsze fotografie oraz grafiki dostępne na rynku!

Fototapety na szkło to świetny pomysł na kreatywną dekorację okien, przeszklonych drzwi, mebli oraz witryn. Wykonane z najwyższej jakości folii samoprzylepnej dekoracje doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chciałbyś spektakularnie odmienić wystrój swoich wnętrz!

 • szeroka gama zdjęć i obrazów
 • jakościowe materiały
 • indywidualne zamówienia