Masz pytanie odnoście zakupu fototapety, montażu czy też wysyłki? W poniższym dziale zebraliśmy wszystkie najczęściej zadawane pytania, które nurtują naszych klientów. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie - skontaktuj się z nami mailowo!

Zamówienia
Dostawa
Fototapety
Reprodukcje i obrazy

Obsługa zamówień

Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem własnego wzoru naklejki, szablonu bądź obrazu, skontaktuj się z nami! Możesz przesłać nam już gotowy wzór, bądź inspirację dla grafiki, którą chciałbyś, abyśmy dla Ciebie wykonali.

Zawsze należy dokładnie obejrzeć paczkę w obecności kuriera. Jeśli już na tym etapie zauważysz niepokojące zmiany bądź uszkodzenia – otwórz paczkę w obecności dostawcy i sprawdź w jakim stanie jest zamówiony produkt. Jeśli również jest uszkodzony, sporządź protokół uszkodzenia, dzięki temu będzie możliwe dochodzenie odszkodowania w firmie kurierskiej, która przyjęła zlecenie. W wypadku uszkodzenia towaru prosimy również o kontakt z naszą firmą.

Im lepsza jakość oraz rozmiar zdjęcia tym lepiej. Jeśli masz wątpliwość czy dane zdjęcie nadaje się do wykonania zindywidualizowanego zamówienia, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie.

Dostępne formy płatności to tradycyjny przelew bankowy, system płatności on-line Przelewy24, DotPay oraz PayPal.

Przesyłki wysyłane są w bezpiecznym, kartonowym opakowaniu. Wewnątrz znajdziesz zakupione produkty oraz szczegółową instrukcję

Tak. Oferujemy pełną 24 miesięczną gwarancję ponieważ nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości.

Ze względu na indywidualny charakter zamówienia klient zobowiązany jest wykonać przedpłatę w wysokości 100%.

Wszelkie dane osób zamawiających są chronione, dzięki czemu żadna z osób trzecich nie ma do nich dostępu.

Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni roboczych. Jeżeli, z przyczyn niezależnych od nas, reklamacja nie będzie możliwa do rozpatrzenia w tym terminie, otrzymasz o tym fakcie informację, ze wskazaniem terminu jej ostatecznego rozpatrzenia.

Dostawa

Wszystkie zakupione produkty są pakowane w specjalne tekturowe tuby lub karton, który chroni je przed zniszczeniem podczas transportu. Pamiętaj jednak, aby przy odbiorze przesyłki sprawdzić stan opakowania. Jeżeli jest ono uszkodzone należy poprosić kuriera o sporządzenie protokołu zniszczenia, który będzie podstawą reklamacji.

Pamiętaj, żeby zawsze dokładnie obejrzeć paczkę i jej zawartość w obecności kuriera. Jeśli zauważysz uszkodzenia – zadbaj o spisanie protokołu uszkodzenia, poinformuj nas również o zaistniałej sytuacji.

Niespisanie protokołu przy odbiorze uniemożliwi ubieganie się o odszkodowanie od firmy transportowej!

Możesz również odmówić przyjęcia uszkodzonej paczki. Wówczas ponownie wyprodukujemy i wyślemy Twoje zamówienie.

Oczywiście. Zamówienia dostarczamy na terenie całej Unii Europejskiej za wyjątkiem Grecji i Malty. Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem kuriera DPD.

Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz dostarczane w przeciągu 24-48 godzin w dni robocze. Po zrealizowaniu zamówienia i nadaniu paczki otrzymasz email z linkiem, który umożliwi Ci śledzenie aktualnego statusu Twojej przesyłki.

Fototapety

Aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego wzoru w naszej bogatej ofercie podzieliliśmy ją na kategorie i podkategorie, dzięki którym wyszukiwanie motywu jest jeszcze łatwiejsze. Dodatkowo, na górze naszej strony internetowej znajduje się wyszukiwarka, która również pomoże Ci w odszukaniu wymarzonego wzoru. Wystarczy, że wpiszesz słowo kluczowe, które najtrafniej będzie opisywać to, czego potrzebujesz.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy doborze odpowiedniej fototapety możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonu 32 720 94 44 lub wysłać do nas maila na adres: [email protected]

Laminowanie to pokrywanie produktu dodatkową powłoką zabezpieczającą, która chroni przedmiot przed promieniowaniem UV oraz zwiększa jego odporność na wilgoć oraz czynniki zewnętrzne. Produkty pokryte laminatem charakteryzują się więc większą wytrzymałością.

Ponadto można wybrać dwie opcje laminowania: matowe oraz błyszczące. Laminowanie matowe świetnie sprawdzi się na ścianach, ukryje również drobne mankamenty powierzchni. Błyszczące doskonale wyglądać będzie na drzwiach lub na meblach o wysokim połysku.

Do łazienki, kuchni oraz do miejsc o podwyższonej wilgotności warto wybrać opcję fototapety laminowanej. Dzięki laminowaniu z łatwością usuniesz z niej kurz, zabrudzenia czy też tłuszcz. Są one również łatwiejsze w montażu dzięki ich większej sztywności.

Kolory grafik mogą nieznacznie różnić się od barw wyświetlanych na ekranie Twojego monitora. Zależy to od indywidualnych ustawień komputera. Odrobinę zmienione kolory produktu nie są wadą produkcyjną, nie stanowią więc podstawy do składania reklamacji.

Stosowane tusze są najwyższej jakości. Są bezwonne, nie blakną pod wpływem światła i upływu czasu, a co najważniejsze są w pełni bezpieczne zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci.

Przed przystąpieniem do klejenia sprawdź stan fototapety. Na suchej i czystej powierzchni rozłóż obok siebie wszystkie części i sprawdź czy tapeta nie posiada żadnych wad oraz czy obraz pasuje do siebie. Wszelkie reklamacje uwzględniamy tylko przy zwrocie kompletnego towaru w oryginalnym opakowaniu.

Do każdego zamówienia dołączamy instrukcję montażu naszych fototapet. Znajdziesz ją również na naszej stronie internetowej w dziale instrukcje montażu.

Nie. Jeśli zdecydujesz się na docięcie laminowanej fototapety nie będzie powodowało to żadnych komplikacji ani uszkodzeń.

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje fototapet: zwykłe oraz laminowane. Fototapety zwykłe należy czyścić na sucho, zaś fototapety laminowane można czyścić za pomocą gładkiej, wilgotnej ściereczki z mikrofibry, którą należy namoczyć w ciepłej wodzie. Po wyciśnięciu ze ściereczki nadmiaru wody, należy przetrzeć fototapetę, usuwając zabrudzenia.

Istnieje ryzyko uszkodzenia podłoża, jest to zależne od jego typu oraz stanu technicznego.

Reprodukcje i obrazy

Jest to szlachetny lakier w postaci roztworu żywicy w olejku lotnym. Zabezpiecza on obrazy oraz reprodukcje przez uszkodzeniami oraz warunkami zewnętrznymi.

Tak, zamawiając reprodukcję obrazu, otrzymasz gotowy produkt, naciągnięty na sosnowe blejtramy, zabezpieczony werniksem oraz gotowy do zawieszenia.

Do produkcji naszych reprodukcji oraz obrazów stosujemy tusze najwyższej jakości. Są bezwonne, nie blakną pod wpływem światła i upływu czasu, a co najważniejsze są w pełni bezpieczne zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci.

Oczywiście, obrazy oraz reprodukcje możesz w łatwy sposób czyścić przy użyciu miotełki do kurzu.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy doborze reprodukcji możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonu 32 720 94 44 lub wysłać do nas maila na adres: [email protected] Chętnie Ci pomożemy!