Często zadawane pytania

Masz pytanie odnoście zakupu fototapety, montażu czy też wysyłki? W poniższym dziale zebraliśmy wszystkie najczęściej zadawane pytania, które nurtują naszych klientów. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie - skontaktuj się z nami mailowo!

FAQ


Przesyłki wysyłane są w bezpiecznym, kartonowym opakowaniu. Wewnątrz znajdziesz zakupione produkty oraz szczegółową instrukcję

Tak, istnieje możliwość odebrania zamówionych produktów w siebie naszej firmy.

Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem własnego wzoru naklejki, szablonu bądź obrazu, skontaktuj się z nami! Możesz przesłać nam już gotowy wzór, bądź inspirację dla grafiki, którą chciałbyś, abyśmy dla Ciebie wykonali.

Zawsze należy dokładnie obejrzeć paczkę w obecności kuriera. Jeśli już na tym etapie zauważysz niepokojące zmiany bądź uszkodzenia – otwórz paczkę w obecności dostawcy i sprawdź w jakim stanie jest zamówiony produkt. Jeśli również jest uszkodzony, sporządź protokół uszkodzenia, dzięki temu będzie możliwe dochodzenie odszkodowania w firmie kurierskiej, która przyjęła zlecenie. W wypadku uszkodzenia towaru prosimy również o kontakt z naszą firmą.

Im lepsza jakość oraz rozmiar zdjęcia tym lepiej. Jeśli masz wątpliwość czy dane zdjęcie nadaje się do wykonania zindywidualizowanego zamówienia, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie.

Dostępne formy płatności to tradycyjny przelew bankowy, system płatności on-line PayU, PayPal, Tpay oraz mTransfer.

Do łazienki, kuchni oraz do miejsc o podwyższonej wilgotności warto wybrać opcję fototapety laminowanej. Dzięki laminowaniu z łatwością usuniesz z niej kurz, zabrudzenia czy też tłuszcz. Są one również łatwiejsze w montażu dzięki ich większej sztywności.

Istnieje ryzyko uszkodzenia podłoża, jest to zależne od jego typu oraz stanu technicznego.

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje fototapet: zwykłe oraz laminowane. Fototapety zwykłe należy czyścić na sucho, zaś fototapety laminowane można czyścić za pomocą gładkiej, wilgotnej ściereczki z mikrofibry, którą należy namoczyć w ciepłej wodzie. Po wyciśnięciu ze ściereczki nadmiaru wody, należy przetrzeć fototapetę, usuwając zabrudzenia.

Laminowanie to pokrywanie produktu dodatkową powłoką zabezpieczającą, która chroni przedmiot przed promieniowaniem UV oraz zwiększa jego odporność na wilgoć oraz czynniki zewnętrzne. Produkty pokryte laminatem charakteryzują się więc większą wytrzymałością.

Ponadto można wybrać dwie opcje laminowania: matowe oraz błyszczące. Laminowanie matowe świetnie sprawdzi się na ścianach, ukryje również drobne mankamenty powierzchni. Błyszczące doskonale wyglądać będzie na drzwiach lub na meblach o wysokim połysku.

Nie. Jeśli zdecydujesz się na docięcie laminowanej fototapety nie będzie powodowało to żadnych komplikacji ani uszkodzeń.

Kolory grafik mogą nieznacznie różnić się od barw wyświetlanych na ekranie Twojego monitora. Zależy to od indywidualnych ustawień komputera. Odrobinę zmienione kolory produktu nie są wadą produkcyjną, nie stanowią więc podstawy do składania reklamacji.

Jest to szlachetny lakier w postaci roztworu żywicy w olejku lotnym. Zabezpiecza on obrazy oraz reprodukcje przez uszkodzeniami oraz warunkami zewnętrznymi.

 

Tak, zamawiając reprodukcję obrazu, otrzymasz gotowy produkt, naciągnięty na sosnowe blejtramy, zabezpieczony werniksem oraz gotowy do zawieszenia.