Wally 24

Jesteśmy producentem dekoracji ściennych. Z pasją i zaangażowaniem opracowujemy projekty, które wnoszą radość i pozytywną energię do wszystkich wnętrz. Różnorodnością kolorów i bogactwem kształtów potrafimy unicestwimy monotonię w Twoim domu, a nudne powierzchnie zamieniamy w przytulne, fantazyjne przestrzenie.

Nasz sposób działania pozytywnie wyróżnia nas na tle konkurencji. Oferujemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Zamówienia realizujemy z precyzją i starannością, w możliwie najkrótszym czasie. Lubimy wyzwania, dlatego podejmujemy się realizacji zleceń nietypowych, a indywidualne życzenia nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Nasz starannie dobrany profesjonalny zespół grafików i projektantów którzy są absolwentami katowickiej Akademii Sztuk Pięknych, gwarantuje najwyższy poziomom usług. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, jak również licznymi sukcesami, jakie odnosimy w naszej codziennej pracy. Wśród naszych kooperantów znajdują się wybitni architekci, dekoratorzy wnętrz, oraz renomowane pracownie projektowe.

Dlaczego my?

  • Jesteśmy nie tylko sklepem internetowym. Wszystkie produkty powstają w naszej firmie dlatego oferujemy najlepsze jakościowo produkty w optymalnej cenie,
  • wszystkie produkty posiadają pełną 2 letnią gwarancję,
  • realizujemy zamówienia indywidualne i nietypowe,
  • służymy poradą na każdym etapie zakupu i doboru dekoracji,
  • oferujemy montaż dekoracji,
  • większość zamówień realizujemy w czasie do 2-4 dni roboczych, wysyłka kurierem trwa jedynie 24h.